maxxi-tv

Объявление

Запрошуйте своїх друзів приєднатися до нашої компанії ;)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » maxxi-tv » Перший жіночий телеканал "Maxxi TV" » Хтось купував оптом насіння цибулі?


Хтось купував оптом насіння цибулі?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Привіт, друзі! Я займаюся дрібним сільським господарством і зіткнувся з проблемою пошуку надійного постачальника насіння цибулі оптом. Раніше я купував його у місцевих постачальників, але якість залишала бажати кращого, а вибір був досить обмеженим. Тепер мені необхідно знайти надійного постачальника насіння, переважно з можливістю придбання його оптом. Можливо, у когось із вас є досвід роботи з оптовими постачальниками насіння цибулі? Буду дуже вдячний за будь-які рекомендації та поради!

0

2

Вітаю, друзі! Відповідаючи на ваше запитання про купівлю насіння цибулі оптом https://libraseeds.com.ua/plant-type/cibulja/ можу порекомендувати вам сайт libraseeds. Я звернувся на цей сайт кілька місяців тому і залишився цілком задоволений. Ціни тут дійсно хороші, а вибір насіння вражає. Якість продукції також на висоті - у мене відмінно сходило посаджене насіння. Крім того, виявилися корисними консультації фахівців сайту щодо вибору сортів і умов вирощування. Рекомендую звернутися на цей сайт, якщо вам потрібне якісне насіння цибулі оптом!

0


Вы здесь » maxxi-tv » Перший жіночий телеканал "Maxxi TV" » Хтось купував оптом насіння цибулі?